WorldGirlAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti o Fana adevarata anime? Acest tip de animatii este ceva din tine? Atunci ai venit unde trebuia!! Inregistreazate si intra in lumea in care doar adevaratii fani anime .. Au cheia Adevarata
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Empty
MesajSubiect: Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3)   Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 10:24 pm

Rezultatul meau a fost ..
nume:Shina Hyuga
te place:naruto,neji,kabuto,kiba,lee,deidara,sasori,pain,tobi,shikamaru,gaara,kankuro. prieteni apropiati:ten ten,sakura. dusmani:kabuto,orochimaru ce cred personajele din Naruto despre tine: Naruto:zoooper dragutza tipa!o iubesc!!! sasuke:am provoicat-o mai de mult la o lupta shi ma invins,dar nu omorat...nu vreau sa fiu la mila ei! sakura:pai...chiar daca mereu sunt de acord cu ce spune sasuke,de data asta il contrazic pt ca odata mia salvat viata...e de treaba tipa hinata:ma uraste la fel de mult ca neji,dar totushi se poarta frumos cu mine... kiba:wow,e zooper tipa!shi ii place de akamru!^_- shino:uraste gandaci... ino:cha!e super fata,bine ca nul place pe sasuke! shikamaru:e la fel de desteapta ca mine(thinking:cred ca mam indragostit) neji:shi ea vrea sa demonstreze ca shi cei din ramura secundara sunt la fel de puternici ca cei din ramura principala,shi crede in destin...e la fel ca mine...e perfecta! ten ten:o adevarata prietena(dar de ce neji se folbeaza asa la ea??????) lee:e atat de cool! gaara:hm...in loc sasi piarda timpul cu rataii aia,mai bine sar alatura noua*te place* kankuro:daca incerc sa ma dau la ea,imi face gaara un sicriu de nisip*sad* temari:e de treaba* akatsuki: itachi:e destul de puternica,dar sa numi stea in cale! kisame:crede ca sunt un peste!!! Poza mea:
https://i.servimg.com/u/f85/13/65/07/11/cgcoll11.jpg[/img]

Dar tu ..? Despre tine ce cred ???
http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz-1219071815[img]
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Empty
MesajSubiect: Re: Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3)   Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 1:49 pm

nume:Shina Hyuga pozaCe cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Cgcollaborationvo6 te place:naruto,neji,kabuto,kiba,lee,deidara,sasori,pain,tobi,shikamaru,gaara,kankuro. prieteni apropiati:ten ten,sakura. dusmani:kabuto,orochimaru ce cred personajele din Naruto despre tine: Naruto:zoooper dragutza tipa!o iubesc!!! sasuke:am provoicat-o mai de mult la o lupta shi ma invins,dar nu omorat...nu vreau sa fiu la mila ei! sakura:pai...chiar daca mereu sunt de acord cu ce spune sasuke,de data asta il contrazic pt ca odata mia salvat viata...e de treaba tipa hinata:ma uraste la fel de mult ca neji,dar totushi se poarta frumos cu mine... kiba:wow,e zooper tipa!shi ii place de akamru!^_- shino:uraste gandaci... ino:cha!e super fata,bine ca nul place pe sasuke! shikamaru:e la fel de desteapta ca mine(thinking:cred ca mam indragostit) neji:shi ea vrea sa demonstreze ca shi cei din ramura secundara sunt la fel de puternici ca cei din ramura principala,shi crede in destin...e la fel ca mine...e perfecta! ten ten:o adevarata prietena(dar de ce neji se folbeaza asa la ea??????) lee:e atat de cool! gaara:hm...in loc sasi piarda timpul cu rataii aia,mai bine sar alatura noua*te place* kankuro:daca incerc sa ma dau la ea,imi face gaara un sicriu de nisip*sad* temari:e de treaba* akatsuki: itachi:e destul de puternica,dar sa numi stea in cale! kisame:crede ca sunt un peste!!!< pain:e dragutza...*shi el te place* deidara:ii place arta...*inca unul la rand...norocoaso! sasori:e gratioasa ca o lebeda,trebuie so fac papusa mea*of,dar multi se tin dupa tine!* tobi:o iubesc... Dintre dusmani: orochimaru:vrea sa se razbune pe mine fiindca am provocat moartea familiei sale...o sa aiba o mare surpriza... kabuto:cum a spus lordul orochimaru...(thinking:ce tot spun??e zoooper dragutza. me:wow fato da esti tare populara! !^_-
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Empty
MesajSubiect: Re: Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3)   Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 1:50 pm

ce ciudat!mia iesit ca admina! afro
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Empty
MesajSubiect: Re: Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3)   Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 8:57 pm

eu cand apas pe link nu merge!
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Empty
MesajSubiect: Re: Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3)   Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 2:22 pm

Mie nu imi mere linku Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Empty
MesajSubiect: Re: Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3)   Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3) Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum ai arata in varianta Naruto ?
» Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ )
» Cum ai arata in varianta anime?(pt fete)
» Stii totul despre ele .. ?
» Invatam despre manga

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WorldGirlAnime :: Quiz-uri :: QuIz-uRi-
Mergi direct la: