WorldGirlAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti o Fana adevarata anime? Acest tip de animatii este ceva din tine? Atunci ai venit unde trebuia!! Inregistreazate si intra in lumea in care doar adevaratii fani anime .. Au cheia Adevarata
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ )

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Empty
MesajSubiect: Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ )   Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 10:38 pm

Rezultatul meu:
Da!Am descoperit in sfarsit o prietena adevarata!Te imprietenesti repede cu cei din jur si reusesti sa ii intelegi!Bravo!!Poza mea: Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) 1201837731_megraceful



Tu cum esti?? Afla singura aici .. Dar spunene si noua ^.-
http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz-1234983161
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Empty
MesajSubiect: Re: Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ )   Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 1:18 pm

mdaa..Nu stiu cum sa spun dar..Esti mult prea sadica,trista si inchsa.Incearca sa fii mai comunicativa Wink Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) 1109606041_CMyDocumentsAnger
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Empty
MesajSubiect: Re: Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ )   Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 9:02 pm

Esti o fata,normala,simpla,si asta e bine!esti intr-un cuvant ok!



ciudat...mie nu mi-a dat nicio poza
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Empty
MesajSubiect: Re: Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ )   Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 10:58 pm

Lool O.O 地獄少女 SaDiCa ??!!! Scz =)) nu am vazut si celelalte raspunsuri Very Happy Am trantit si eu asa acest test Very Happy
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Empty
MesajSubiect: Re: Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ )   Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 11:00 pm

buona notte!

scz...m-am obisnuit sa zik asa knd ma prostesc...

da...nu toate testele iti zik cum esti tu adevarat...numai tu insati de cunosti cel mai bine!
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Empty
MesajSubiect: Re: Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ )   Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 9:05 am

Rezul meu a fost:Da!Am descoperit in sfarsit o prietena adevarata!Te imprietenesti repede cu cei din jur si reusesti sa ii intelegi!Bravo!!Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) 1201837731_megraceful
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Empty
MesajSubiect: Re: Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ )   Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 9:07 am

Ma rogg am aceasi poza k adminul
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Empty
MesajSubiect: Re: Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ )   Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 10:43 pm

Ooo da suntem surori gemene Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Empty
MesajSubiect: Re: Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ )   Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ ) Icon_minitime

Sus In jos
 
Cui ai arata in varianta anime? ( for girl^_^ )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum ai arata in varianta anime?(pt fete)
» Cum ai arata in varianta Naruto ?
» cum ai arata daca ai fi intr-un anime[pt fete]*_*
» Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3)
» fazan anime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WorldGirlAnime :: Quiz-uri :: QuIz-uRi-
Mergi direct la: