WorldGirlAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti o Fana adevarata anime? Acest tip de animatii este ceva din tine? Atunci ai venit unde trebuia!! Inregistreazate si intra in lumea in care doar adevaratii fani anime .. Au cheia Adevarata
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cine este personajul vostru preferat?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 5:27 pm

Mie imi place foarte mult de Shuichi Shindo .. De ce? Nu styu canta superb .. Chiar daca este vocea lui Daisuke Asakura .. :X Si melodiile lui .. Dar al vostru care este?? Si de ce? confused
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 7:38 pm

hmmm,al meu e Yuki,scumpu meu yuki,aaa si mie imi place cum canta shuichi(Daisuke Asakura) cred ca mi-am pus endingul de la gravitation pe mp3 sa ascult....dar revenind la yuki,e dragut e,iar daca e mai rece
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 7:51 pm

shuichi Embarassed canta super!e si dragutz energic si funny
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:17 pm

ooo da .. Mi se pare mie sau incepem sa devenim surori ? :> Cine este personajul vostru preferat? Shuchan
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:18 pm

nu ty se pare lol!
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:19 pm

deci stai asa =)) .." Nu ( virgula) ti se pare " sau nuti se pare " ( am dreptate) =))
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:28 pm

nu ti se pare...cred ca am inceput sa fim surori..da sa vb de astea la of-topic ok?
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:30 pm

offff,voi si gramatica asta=))
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:45 pm

Ete na ... apropo de gramatica maine am test la literatura si limba romana am ars-o =))
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 9:24 pm

succes:))



la dupa cum mai vorbim noi vei avea nevoie!
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 9:26 pm

=)) OOO da merci mult :X =)) ai maree dreptate =))
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 7:51 pm

knd n-am eu dreptate?! sunt atot-stiutoare,ce sa zik=))=))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cine este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine este personajul vostru preferat?   Cine este personajul vostru preferat? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cine este personajul vostru preferat?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este personajul vostru preferat? De ce?
» Care este personajul vostru preferat?
» Imagini si videoclipuri cu personajul vostru preferat
» Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!
» Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WorldGirlAnime :: Anime :: GrViTaTiOn-
Mergi direct la: