WorldGirlAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti o Fana adevarata anime? Acest tip de animatii este ceva din tine? Atunci ai venit unde trebuia!! Inregistreazate si intra in lumea in care doar adevaratii fani anime .. Au cheia Adevarata
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 4:21 pm

V-as ruga sa raspundeti sincer acum .. Smile) Mie .. una .. de Sora .. energica si distractica Razz
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 7:34 pm

hmmmm,normal ca si mie tot Sora!
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 10:01 pm

Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Sora_Naegino
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 7:44 pm

e cea mai tare..cand face acrobatii pare un inger!imi place fffffff mult sora!
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:12 pm

Laq fel la fel la fel ^___^ Acbobatia Ingerului Ce bine a arata in ea :X:X:X Ca un inger adevarat :X Cea mai sooper acrobatie a sa :3 Dupa mine Mad
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:18 pm

^-^
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:50 pm

dar si manevra legendara,facuta impreuna cu Layla...a fost frummy
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:51 pm

sooooper fruuuuumy
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:54 pm

OOoo Veste buna maine la ora 20:00 Revine Kaleido Star Razz pe Animax
Sus In jos
A different type of girl
Membru
Membru
avatar



Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 11:37 am

Personajul care imi place cel mai mult din acest anime este May.
O fata la fel de piperata (la comportament) si iute (la miscari) precum mancarea care i-o baga Sorei pe gat. Pana la cap arata bine dar cozile alea imi au senzatia de sfori. Desi la inceput parea ca o va da cu capul de pereti pe Sora acum se poarta mult mai bine desi reuseste sa ma calce pe nervi dar ma bucur ca a reusit sa stapaneasca perfect scena.
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 11:28 am

Ai dreptate...dar mie sincer imi vinea s-o bat pe May....asa mi se intampla la orice anime...si intrun oarecare fel eu urasc anime-urile( de ce?) pentru ca mereu au un sfarsit! Si eu nu vreau!Asi vrea sa continue...de aia,mie anime-urile imi dau vise ciudate,apoi? dispar si BOM sunt trista!! de aia imi plac ffff mult,si mereu cand vad sfarsitul unui animeu zic "DA DE CE TRE SA URMARESC YO ORICE ANIME???" ca daca nu ma mai uit la anime-uri imi trece,dar imi plac prea mult ca sa le las asa ca:Anime-urile dauneaza grav sanatatii si imaginatiei!Dar urmaritile in continuare! Very Happy Razz Gambaru
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 7:18 pm

ce tare geek Si acea intrebare .. sincer apare frectevnt si la mine Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!   Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?! Icon_minitime

Sus In jos
 
Care este personajul pe care il placi cel mai mult ?!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cu cine semeni cel mai mult ?!
» Care este personajul vostru preferat? De ce?
» Care este personajul vostru preferat?
» Cine este personajul vostru preferat?
» Cu cine semeni cel mai mult ?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WorldGirlAnime :: Anime :: KaLeIdO sTaR-
Mergi direct la: