WorldGirlAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti o Fana adevarata anime? Acest tip de animatii este ceva din tine? Atunci ai venit unde trebuia!! Inregistreazate si intra in lumea in care doar adevaratii fani anime .. Au cheia Adevarata
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Top 5 caractere preferate

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Top 5 caractere preferate Empty
MesajSubiect: Top 5 caractere preferate   Top 5 caractere preferate Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 4:17 pm

Top 5 caractere preferate .. la fel Masculin si feminin ..
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Top 5 caractere preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 caractere preferate   Top 5 caractere preferate Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 7:47 pm

fac eu unu...si...poate sa faca cineva si alt clasamenta daca vrea nu?

1:sora
2:layla
3:may
4:sophie
5:leon
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Top 5 caractere preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 caractere preferate   Top 5 caractere preferate Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:07 pm

Paii .. Fiecare spune cine sunt acele caractere Razz
Sus In jos
A different type of girl
Membru
Membru
avatar



Top 5 caractere preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 caractere preferate   Top 5 caractere preferate Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 11:35 am

Pe primul loc o plasez pe May.
Este o tipa interesanta (cam uratica), amuzanta, ambitioasa, egoista, desteapta si se descurca bine pe scena.

Al doilea loc este ocupat de Yuri.
Arata bine, imi place parul lui si felul in care este tuns. Imi place ceea ce face pe scena si arata hot...a fost intr-un timp ca si May dar mi-a placut cum s-a comportat dupa.

Pe al treilea loc o voi cocota pe Sarah.
Este o tipa bine desenata, cu o personalitate bine conturata, Canta bine des are cateva ''apucaturi'' (karate) dar este de treaba.

Pe al patrulea loc sta Ana.
Desi ma enerveaza parul ei scurt si mov arata bine, se imbraca bine, stie sa faca atmosfera, joaca bine si mi-a placut modul in care s-a purtat cu Sora.

Pe al cincilea loc se plictiseste Leon.
Imi place parulul lui desi el ca personaj nu este desenat extraordinar. Desi candva mi s-a parut sarit de pe fix mi-a placut lupta dintre el si Yuri desi pentru modul in care s-a comportat cu Sora imi vine sa il arunc de la trapez.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Top 5 caractere preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 caractere preferate   Top 5 caractere preferate Icon_minitime

Sus In jos
 
Top 5 caractere preferate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 5 caractere preferate
» Top 5 caractere preferate
» Top 5 personalitati preferate
» Top 5 personaje preferate?
» Top 5 personalitati preferate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WorldGirlAnime :: Anime :: KaLeIdO sTaR-
Mergi direct la: