WorldGirlAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti o Fana adevarata anime? Acest tip de animatii este ceva din tine? Atunci ai venit unde trebuia!! Inregistreazate si intra in lumea in care doar adevaratii fani anime .. Au cheia Adevarata
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 povestile mele(地獄少女)

In jos 
AutorMesaj
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 2:30 pm

intr-o seara de craciun cativa copii se jucau pe afara.
yuri:haideti mai!sa mergem in padure!
alina:bine!am eu chibrituri sa luminez!
dani:sunteti nebune!dar totusi vin!
cristina:nu!nu ati auzit ca in padure au murit 10 oameni din cauza tigrului cu colti "sabie?"
yuri:1.suntem nebuni 2.nu ne pasa! 3.suntem curajosi!
cristina:plecati daca vreti sa muriti!
alina:"plecati daca vreti sa muriti!" navem cum sa murim!e doar o padure!
dupa ce cei 3 pleaca,cristina gaseste un caiet in care erau desenati prietenii ei,morti intre dintii tigrului.
cristina tipa cat putu ea de tare si fugi cat de repede putu dupa cei 3 priteni ai sai.
yuri:cris!
tigrul vine din spatele lui yuri si il omoara.dani pateste la fel,dar alina fuge cu cristina.
tigrul venea din spate.alina se impiedica si o minca si pe ea...
cristina nu mai sta si fuge si mai repede.ajunsese acasa
mama:ce faci cristina?
cristina:bine...
mama:ce sa intamplat?
cristina:yuri,alina si dani au murit!au fost mancati de tigrul cu colti "sabie"
mama sa o priveste diabolic
cristina:ce?
mama:pai...vrei un cadou?
cristina:sigur!
mama sa scoate un cutit.
cristina:aaaaaa!!!!!!ajutor!sa ma ajute cineva!
inse ei statea in padure.
mama:hai pisi!hai tigrut!vino so manac pe cris!
cristina o ia la fuga.o prinde o vulpe si o ajuta.
cristina:c-c-ce?!
vulpea:taci!sa nu ne auda tigrul
cristina vorbeste incet:bine..dar tu vorbesti?!
vulpea:da...
tigrul vine...cele 2 se ascund....se vad zorii dimenietii
cristina se scoala...
cristina:ce?!
mama:buna dimineata!
cristina se sperie,vanzand in fata:vulpea vorbitoare,tigrul cu colti "sabie",yuri,alina si dani.
cristina incepe sa tipe
mama:ce?
cristina se uita mai bine,dar nu era nimic.
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: Re: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 2:50 pm

adoua zi cristina era nelamurita...acum ca prietenii ei nu mai erau...se juca singura...printre copaci ea vazu...sange...si fugi acasa.mama ei nu mai era acasa dar era tatal sau...cu un cutit ascuns in spate...
tata:buna!ce faci?
cristina:bine...
tata stai putin cu spatele ca ai ceva si vreau sa te sterg...
si o injunghia.vecinii au venit si au vazut si au chemat repede salvarea... lol!
cand cristina sa trezit era intr-o cusca imepreuna cu niste lei ce aveau in gura lor mainile cristinei...
cristina:ajutor!scoatetima deaici!
medicii:stai linistita!nu o sa iesi te omoram noi!
cristina:aaaaaaaaa!
se scoala iar dimineata si nu avea nimic.de groaza,se arunca depe bloc in dunare.a murit abea dupa ce sa speriat cand a vorbit in apa,vazand craniii si schelete care vorbleau,iar dunarea plina de sange.
dimineata,sa sculat iar.
de data asta sa dus in padure si sa lasat prada tigrului.nu a putut muri deabea cand ia muscat gatul...
dimineata sa sculat iar.
cristina: duva dracului de prosti!dece nu pot sa mor!dal dracu craiun k nop sa mor!
si sa dus in fata unui tren si nu sa miscat depe sine...
trenul a calcato,dar ea cand sa sculat,tot vie era...
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: Re: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 2:52 pm

cristina:gata!
si gasi in caiet ce trebuie sa faca ca sa se omoare...dar nu era normal ce scria acolo,ci erau instructiuni de mancare )a respectat instructiunile si a mancat,insa...a adormit...dar cand sa sculat si sa omorat nu mai era vie si nu sa sculat nici odata.sa trezit in iad...defapt...sa intalnit cu niste demoni...si cu prieteni ei,care erau in potriva ei.apoi a venit dracu` camuflat in dumnezeu(scz doamne nu vreau in iad..styu k am facut pkt knd am zis asta)shi cik o ia pe cristina in rai da a duso la locu de tortura shi ea nu a vrut sa fie torturata..a avut un pistol la ea si: sa impuscat in cap si glontu a iesit p partea cealalta X_Xsi a ajuns in rai unde dumnezeu a puso sa slujeasca si sa se duca la toate casele din lume si sa zica cate persone sunt rele,shi k le identifica el....ma rog...asha a si facut da sa impuscat IAR si de data asta a ajuns in intuneric
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: Re: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 2:53 pm

defapt nu in intuneric...da era intuneric unde a ajuns..adik iar in coltiitigrului cu colti "sabie" si sia bagat un colt in gat...dupaia sa sculat in lumea reala unde era mello...un demon kre omora barbatii le tortura pe femei si dupaia le manca.ea a fost o victima
a devenit o fantoma si a facut la toti depe toata planeta ce a patit si ea iar apoi a distrus cu puterile ei (care le avea de la sngele baut de la morti)planeta!iar dupaia sa sinucis...spatiul era plin de sange....un negru,sa transformat in rosu,iar stelele nu mai erau albe ci rosii...
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: Re: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 2:54 pm

mama:cristina,scoalate!
cristina:ce?!ce?!
mama:teai foit toata noaptea si ai tipat nam putut sa dorm!
cristina:"cum a putut fi doar un cosmar?a fost ata de real..."real...real...
mama:ce tot zici real...real...?
ristina a plecat...dar cand sa intors acasa a gasit scris pe perete cu sange: "sunt eu,mama!draga mea!o sa gasesti tot ce iti doresti in dulap!uitete!"
a deschis dulapul si a vazut multe schelete de oameni cu cutite in gat...shi oameni abea omorati...da am uitat sa spun cva-_-' cand a deschis dulapu a tasnt mult sange!
si sa sinucis de frica
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: Re: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 3:00 pm

inca una...da nui prea lunga

Rhea nu avea decat 13 ani si o dorinta nebuna...sa poata face vraji.era prietenoasa si toata lumea o iubea,iar ea ii iubea pe toti.locuia cu mama si cu tatal ei si de curand cu noul ei fratior,care abia se nascuse.era foarte fericita.intr-o zi fata s-a dus in pod sa caute niste lucruri vechi de-ale bunicii,dar la un moment dat s-a impiedicat de o scandura scoasa.cad s-a uitat mai bine,Rhea a vazut ca scandura iesea de tot si sub ea era ceva...ca o carte.a scos-o.era o carte mica,de buzunar,cu coperta neagra si cu inscriptii aurii.la inceput,nu a putut vedea ce scrie,nu descifra,dar fiind curioasa a luat-o cu ea in camera.dupa ce a coborat,fata s-a dus in camera ei.din senin afara a inceput sa tone si sa fulgere si o furtuna a inceput sa cada de nicaieri.fata steatea la geam si se uita cum ploua,uitand cu totul de carte.la un moment dat,un fulger a lovit casa de langa lac...casa despre care se spunea ca e bantuita,dar nu a patit nimic.uimita Rhea a alergat jos sa-i spuna mamei ei ce a vazut,dar aceasta parca era in transa...a alergat in camera ei si s-a asezat pe pat si a scos carticica..era frumoasa,dar greu de descifrat.intr-un final a reusit sa inteleaga ce scria la inceput:"dragei mele Eloise,pe care am iubit-o cu toata puterea mea si pe care m-am bucurat enorm sa o vad moarta...ucigand-o cu propriile-mi maini...o sa-ti trimit cunostiinte curand,draga mea!"Rhea nu stia ce insemna asta,dar ii placea cum suna.s-a apucat sa o citeasca si a constatat ca era un fel de jurnal al unui criminal,dar nu-i stia numele.cartea o incanta si desi la inceput ii fusese greu sa inteleaga ce scria in ea,mai tarziu a inceput sa inteleaga totul.citea fara incetare,dar nu spusese nimanui despre ea.a citit-o si a rascitit-o si de fiecare data descoperea ceva nou...de fiecare data intelegea mai multe.intr-un paragraf scria ca Eloise si familia ei traisera in casa de langa lac si ca drept dovada in nisa de sub patul de la etaj se afla un colier cu piatra neagra,care-i apartinuse bunicii Eloisei.curioasa din fire,Rhea s-a hotarat sa vada daca-i adevarat ce scria acolo,si,intr-o zi in care mama ei nu era acasa,a pleca la casa de langa lac.spre surprinderea ei,usa de la intrare era deschisa,asa ca a intrat.totul era prafuit si acoperit de cearceafuri albe.un ceas de perete mai functiona inca...dar cum era posibil?in aea casa nu mai locuise nimeni de zeci de ani...poate chiar sute.dar acum...alta era intrebarea...de ce nu fusese demolata?si de ce nu mai locuia nimeni acolo?Rhea era confuza...dar totusi...si-a adus aminte de colier si s-a dus sus.a fost foarte surprinsa cand a gasit colierul...era exact acolo...exact asa cum scria in carte...era identic.Rhea l-a admirat...apoi si l-a pus la gat.din nou,o furtuna puternica s-a starnit de nicaieri si fulgerele loveau peste tot.dintr-o data,in fata fetei s-a materializat ceva...o alta fetita,care parea de varsta ei...Rheei nu-i venea sa creda1de unde aparuse si ea?cine era?fata a devenit tot mai vizibila,pana a ajus un om ca toti ceilalti.Rhea era ingrozita...niciodata nu mai vazuse asa ceva.fata ii zambea si i-a intins mana.i-a spusca o cheama Eloise si ca este spiritul fetei ce fusese ucisa in acea casa.Rhaea a tipat si apoi a lesinat.cand s-a trezit era acasa in camera ei.nu stia ce se intampla,nici unde e...mama ei era langa ea si i-a spus ca a gasit-o la usa de la intrare,lesinata.Rhea a vrut sa intrebe de carte,de colier...de Eloise,dar mama ei a pus-o sa stea in pat linistita.fata era confuza...ce vazuse oare?a bagat mana in buzunarul rochitei si a gasit cartea si...colierul.si l-a pus la gat si parea ca nu se intampla nimic.apoi,totul s-a intunecat dintr-o data,usa s-a trantit si s-a incuiat.lucrurile au inceput sa se invarta prin camera si Rhea a tipat.parea ca nimani nu o aude,in afara de fetita care a aparut in camera.era sinistra.un ochi ii iesea din orbita,atarnandu-i si balanganindu-se.in mana dreapta avea un cutit cu lama lata din care curgea sange....sange proaspat.in mana stanga...avea ceva din cae curgea sange de asemenea...era Rita-catelusa Rheei.Rhea tipa din toate puterile,dar nimani nu o ajuta...nimeni.Eloise a venit spre ea.a aruncat-o pe Rita intr-un colt si a indreptat cutitul spre Rhea.apoi...ca un fum negru s-a apropiat de fata Rheei si....a inceput sa se strecoare inauntrul ei.de acum,Rhea nu mai era Rhea...era un spirit malefic inauntrul ei si o controla...in camera s-a facut din nou lumina si totul a revenit la normal...cat mai putea fi normal...totul pare ca si inainte....diferenta era ca ochii Rheei straluceau diavoleste si ea nu mai era fata de dinainte...era alta.calvarul a inceput pt cei din jurul ei.Rhea se schimbase.nu mai radea,nu mai iubea,nu se mai distra.tot ce facea era sa tipe la toti,sa le spuna cat ii uraste,sa stea inchisa in camera ei...mama ei a vazut ca nu are ce sa-i faca si a lasat-o in pace.
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: Re: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 3:02 pm

s-a concentrat mai mul asupra sotului ei,a copilului nou-nascut si a serviciului.nimeni nu mai statea in preajma Rheei,toti o ocoleau.intr-o zi,un coleg de scoala a facut o gluma cu ea.fata s-a suparat atat de tare,incat ochii au incepu sa ii se coloreze in galben si parca aruncau vapai in jur.toi s-au speriat si au plecat,lasand-o pe fata singura.dupa cateva zile de la incident,baiatul a suferit un acident...o masina a trecut peste el,facandu-l literalmente una cu pamantul.Rhea era mai retrasa ca oricand.nu mai vorbe cu nimeni si ura pe toata lumea.atunci a inceput Eloise sa simta pentru prima data nevoia sa ucida.nu stia cum si de ce..stia doar ac trebuie sa ucida!a inceput cu oameni vagabonzi,carora le taia gatul,ii injunghia de zeci de ori sau ii mutila pana ii lasa fara suflare...nimani nu stia cine e faptasul crimelor sau de ce le comitea...nici macar Rhea.dupa ce s-a saturat de macelarit oameni necunoscuti,Eloise o forta pe Rhea sa ucida apropiati de-ai ei,rude sau prieteni.fata o asculta,se supunea,dar fara sa stie ce face.era de o cruzime rara,dar Eloise era incantata.credea ca in felul acela se razbuna pe tatal ei,cae fusese atat de rau cu ea si care o ucisese fara mila.vroia sa-i omoare si ea pe toti,cu tot atata cruzime...sa simta si ei ce a simtit ea...ii facea placere,o innebunea,adora sa ucida.de sute de ani ademenea ficare copil din familiile care se mutau in casa vecina cu casa de langa lac,le poseda trupurile si ucidea...era incantata.de data asta victima era Rhea.dintre toti,pe ea o iubea cel mai mult,ea ii rezistase si ii adapostise sufletul cel mai mult.cu ea se putea juca cel mai usor.intr-o zi...s-a hotarat ca s-a saturat si de Rhea.era obosita si vroia sa doarma,asa ca s-a hotarat sa scape de ea,dar nu inainte de a mai ucide pt ultima oara...deocamdata.era noapte si totul era linistit in jur...prea linistit.Rhea s-a trezit din somn si s-a dus la bucatarie...cutitul stralucea in mana ei...era minunat.copilul dorme linistit in patutul lui..arata asa hidos.era prea mic si prea finut.Eloise il ura...a ridicat cutitul si i-a taiat capul...ce frumos curgea sangele...ce frumos era.mai ca-i venea sa tipe de bucurie...dar nu-si permitea,nu inainte de a termina ce avea de facut.a facut corpul copilului bucatele mici si apoi la dezmembrat,punandu-i capul in locul picioarelor...fericita s-a indreptat sre dormitorul parintilor.si-a facut treaba repede,fara alte artificii…mamei i-a infipt vatraiul in gat,dupa care i-a despicat pieptul scotandu-I inima pe care i-a pus-o acesteia in mana…tatalui i-a facut mai ult rau,torturandu-l fara mila.prima data,i-a taiat degetele de la mani.acesta s-a trezit tipand,dar fara sa poata face nimic impotriva fetitei nemiloase.aceasta il tintuia la pamant ranindu-l din ce in ce mai mult,pana cand intr-un final a murit…a luat trupul lui si l-a asezat peste cel al femeii facandu-l sa stea in asa fel incat sa para ca el i-a scos inima…era atat de vesela.a inceput sa cante si sa danseze.Rhea era epuizta,dar Eloise nici nu baga de seama.intr-un final,observand ca Rhea era prea obosita a iesit din corpul ei,nu inainte de a-I face sa explodeze toate venele din corp.fata a murit in chinuri groaznice…Eloise a plecat sa-si astepte urmatoarea victima…pe moment era multumita.nici pana in present lumea nu a inteles ce s-a intamplat in acea casa.dupa 35de ani,casa a fost cumparata de o familie cu 4 copii….era timpul ca Eloise sa se trezeasca din nou… :>
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: Re: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 3:03 pm

alta....

noapte,intr-o iarna 3 membre ale A.I.M.A stateau nopatea afara printre fulgi.
miha:uite o leoaica!
ioana:da yo vad o leoaica neagra!
ada:ce vedeti?!
miha&ioana:nu vezi?!
ada:nu,da simt!
ioana:e bine si asa!
miha:hei!vedeti sarpele depe garaj?
ioana:da!
ada:...o umbra..poate?
miha si ioana incep sa rada
ada:ce?ce-am facut?
miha:nimic!
ioana: n-n-nimic!si se tavaleste pe jos de ras.
mama adei o cheama pe ada in casa.miha si ioana mai raman.
ioana:m-m-miha! ai urechi!
miha:da?!
ioana:da!
ioana:vai de mine!da yo am coada!si urechi!si tu ai si coada si urechi!
s-au ascuns sub zapada.
hainele ioanei se schimba intr-un kimono si niste evantaie.
ioana:ce-i asta?!
miha pateste la fel dar doar ca intr-o fustita scurta si un maieu cu modele.
miha:mor de frig!!!!!!!!!!!!!!
ioana:as merge acasa da nu pot!uite ce am!1.coada 2.urechi 3.kimono!ce-o sa zica tata shi mama?!
miha:da la mine?!
ioana:hai in bloc!
deodata prind putere si incep sa dea foc fara sa stie dece.
ioana:ce faci,miha?
miha:nu stiu!
ioana:eu de ce fac asta dar cu gheata?
miha:aaaa!!!!!
ioana:nu mai tipa si ascundete sa nu te vada cineva!
miha:hei uite o pisica alba!
ioana:ba nu!e neagra!
miha:a ineput sa iasa soarele!
ioana:ce ai?!ai innebunit?
miha:da!
ioana lesina.nu mai are urechi,coada si kimono,ci are hainele normale si aripi.
miha incepe sa cante si sa sparga urechile ioanei,care se scoala.
ioana:ma doare capu!taci!
a doua zi...
miha:deci ai invatat ce inseamna A.I.M.A?
ioana:nu!
miha:of....A.I.M.A inseamna ADA.IOANA.MIHA.ANDREAA sau ANDREEA.IOANA.MIHA.ADA
ioana:ca veni vorba de andreea..unde e?
miha:in italia!
ada:hei!am venit si eu!ce mai faceti?
miha:bine...vorbeam despre A.I.M.A
ada:ce s-a mai intamplat?
ioana:pai azi la scoala iar mi-au ap...o intrerupe miha spunand:
miha:azi la scoala am fost iar cu aripile!
ioana:lasama sa continui: azi la scoala mi-au aparut urechi,aripi,coada si kimono!
miha:te cred!...
ioana:de parca yo teas crede...
vine maria din spate si le arunca ioanei si mihaelei cu apa in cap
maria:ce mai faceti?
ioana&miha:heeeeeeeei!te prindem noi!
sau fugarit 2-3 ore si au incetat.
ada:heeeeei!staty!unde plecaty?!
le ia si ea la fuga vo` 2 ore.
apare marius si miha uita de cele 3...si pleaca cu marius
ioana:iar a uitat de noi!
ada:maria...nu vrei in A.I.M.A?
ioana:nu poate:doar nu punem aimma sau amima sau amiam!
maria:ioana are dreptate nu ca nu as vrea!
ioana:nici n-ai puteri sau cva de genu! si ca tot veni vorba de ele...cand eram singura,azi mam transformat in vulpe -_-
maria:zau!?
ada:nu cred!
ioana:naveti decat sa nu credeti!
maria:eu te cred!
ioana:uiteo si pe mihha!
ada:ai venit?
ioana:ce stay mereu cu mmarius cand vine?!
miha:dacal plac?a ba nu!acum il plac pe marinel
ioana:bine...sa trecem iar la A.I.M.A!
miha:stai,stai,stai stai!ma sunat andreea si a zis ca maine vine!
ioana,ada&maria:zau?!
vine stefan si incepe sa le bata...
ioana:ne bati?! i-a tras o palma de la aruncat pana pe garaj...
miha:deci...ce mai facem azi?
ada:lupte la judo!
maria:haideti la karate!
ioana:nu! haideti la mine sa facem lectii de japoneza!am eu dictionar!
miha,ada,maria&miha:bine!
ioana:ok...
a 3-a zi la scoala...
profa de mate:aflati perimetru paralelogramului!(sau cum so scirie )
ioana:p.s!ada!azi mai vi la mine sa invatam japoneza?
profa de mate ii da un bat in cap ioanei.
ioana:hei!
ioana ia un 1...dupa o ora la romana:
ioana:hei!p.s:cum era...adica cum...adica ce raspuns are asta?ca nu inteleg!
profa de romana:dece vorbesti?! ai 1!
ioana:nu iar!!!!!!
acasa la ioana...
mama:uite niste kimonouri!ce note ai luat azi?
ioana:.... pai.. 1,1,1 si 1
mama:ce?!nu mai ai voie la caculator,nu mai ai voie la televizor si nu mai ai voie afara!si nici in japonia!
ioana: macar afara lasama!
mama:2 ore pe zi!
miha vine so cheme pe ioana afara
miha:hai afara!
ioana:doar 2 ore pot
miha:macar pe mess?
ioana:nu ma lasa!hai totusi afara!
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: Re: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 3:03 pm

vine iarasi stefan din spatele ioanei si in da cu un pahar in cap a trebui sa se duca la spital fiindca acel pahar era deja sparte
sa mergem si la ada lol!
miha:hai ada!
mama adei raspunde: 1.nus ada si 2.ada e la spital la ioana
miha:da cea patit ioana?
mama adei:ia dat stefan cu un pahar spart in cap
miha:ma duceti cu masina?
mama adei:bine
la spital...
medicii: ioana sia pierdut memoria dar am detectat ceva pe corpul ei!are urme de crestere a aripiilor,a urechilor de vulpe si coada de vulpe!
miha tipa...
ada:ce sa intamplat?
miha:au descoperit puterile ei!
medicii: aduceti cameramani!sa dea la stiri "arpipile urechile si coada"!
miha:nu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!si ii apar urechi si coada...
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: Re: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 3:04 pm

apare si matei,fratele ioanei....de vo 2 ani cu tata
matei:maina!(asa i zice el ioanei)
miha:incetisor matei!
ioana:a-a-a....m-m-matei...miha...ada!aima!
miha,ada:ioana!
ioana:fetelor!si sare din pat
ii dau in judecata pe stefan si familia lui!
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: Re: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 3:07 pm

ioana:au incurcato!stiu si unde stau!!!
mama ioanei:mai vrei in japonia?pe cine vrei sa iei cu tine?cate milioane de lei vrei?
ioana:pe ada,miha,andreea si maria!lol ca vreau in japonia!si vreau...1000000 de milioane de lei!
mama ioanei:bine!
familia ioanei era bogata...
vreau sa locuiesc intrun templu!
mama ioanei:bine!
maria,miha,ada:yes!!
si au sarit toate la joaca...
meidcii:sai dam drumu nebunei?
mama ioanei?cinei nebuna?
medicii:hoops!
au plecat un an in japonia cele 4...da de andreea au uitat!
ioana tot facea poze si tot vroaia sa le puna in albumul japoniei...
si a inceput si miha...
si dupaia ada...
si insfarlingura maria...
si a venit si andreea care a inceput shi ea
i sau instalat la palatul din tokyo...
si ioana sa indragostit de unu...katoma
si au continuat cu pozele pana cand ioana sa imeidicat iar katoma a prinso a luato in brate shi a saruttao...shi lu ioana nui placea mai putin...decat adora!shi maria ia prins!k katoma era o vedeta rock din kat-tun shi ioana a devenit vocalista impreuna cu katoma...in trupa!shi cantau asha frumos pana cand in camera la katoma ioana a vazut niste poze cu el shi o fata...se sarutau shi toate alea!sa enervat shi ia rupt toate pozele cu el shi cu ea(ioana)
cand katoma sa intors acasa a vazut numai fasi in casa sa dus la ioana acasa vrand sa o bata pentru ca pozele alea erau speciale pt el...da ioana nu era acasa.avea afaceri in romania cand ioana sa intors iar in japonia a vazut ca lipit de usa ei era un afis pe care scria "nebuna dracu`!lasama in pace!cat ma bucur ca ai plecat si mai lasa draculuit odata! "si ioana hotarat sa se mute in alt oras si sasi ia alta meserie la care se pricepea: creator de anime
si a facut un anime atat de frumos incat de la fabricare a avut succes din prima animeul se numea "o viata distrusa"
sa ne intoarcem la katoma
lui katoma ii era dor de ioana..acum si sa gandint sa mearga la ea acasa,dar cand a ajuns...surpriza!nu mai locuia acolo a si sunat-o da nu mai avea numara ala si sa hotarat sa o caute in toata japonia...da degeaba k era in romania acum
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: Re: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 3:09 pm

alta...da e cam scurta

acesta fata n-a putut merge nici odata.cand a mers la scoala cineva i-a pus piedica sa rostogolit si era s-o calce o masina.a mers la spital si trebuia internata din cauza ranilor grave.putea sa moara.la festival,tatal sau i-a dat drumul crezand ca poate merge putin,iar aceasta a cazut si a avut o spartura grava la cap.la mall a vrut sa mearga singura pe coridoare si a cazut pe scari.la scoala sa impiediccat si sa lovit tare la genunchi.un baiat a ajutat-o sa mearga pana acasa.acestia s-au indragostit...cand cei doi trebuiau sa se casatoreasca...ea era in scaun cu rotile iar el nu prea o iubea din aceste motive triste.aceasta fata tanara,frumoasa si buna,dar totusi trista,a trebuit sa-si petreaca viata alaturi de parintii ei.trandafirul acum a murit.un trandafir frumos ca ea a trebuit sa moara inndurerat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





povestile mele(地獄少女) Empty
MesajSubiect: Re: povestile mele(地獄少女)   povestile mele(地獄少女) Icon_minitime

Sus In jos
 
povestile mele(地獄少女)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Povestile Adminului
» Povestile lui Michiko
» Quiz-urile mele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WorldGirlAnime :: Creatii propii :: PoVeStI aNiMe-
Mergi direct la: