WorldGirlAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti o Fana adevarata anime? Acest tip de animatii este ceva din tine? Atunci ai venit unde trebuia!! Inregistreazate si intra in lumea in care doar adevaratii fani anime .. Au cheia Adevarata
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ce fata din naruto esti?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin



ce fata din naruto esti? Empty
MesajSubiect: ce fata din naruto esti?   ce fata din naruto esti? Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 10:19 pm

Rezultatul meu a fost:
Esti Hinata,la fel de dulce ca Hinata si la fel de prietenoasa! Timida fiind,nu stii cum sa-i spui baiatului pe care il placi ca tii la el......mai incearca si vei reusi!


Tu cine esti?
http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz-1225298732
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



ce fata din naruto esti? Empty
MesajSubiect: Re: ce fata din naruto esti?   ce fata din naruto esti? Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 3:19 pm

Esti Sakura! iti spun eu ca acest test nu greseste: ai multe in comun cu ea!!! Chestia e ca esti la fel de certareata cu rivala ta,la fel ca si ea cu Ino...BRAVO! Smile)Pe langa asta,iti place sa te distrezi!
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



ce fata din naruto esti? Empty
MesajSubiect: Re: ce fata din naruto esti?   ce fata din naruto esti? Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 8:47 pm

Rezultatul meu a fost: "Esti Temari!..iti plac lucrurile care nu prea sunt de tine...incerci sa te integrezi si esti cam rea de caldura..Very Happy
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



ce fata din naruto esti? Empty
MesajSubiect: Re: ce fata din naruto esti?   ce fata din naruto esti? Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 9:25 pm

Rezulatul meu este:Esti Sakura! iti spun eu ca acest test nu greseste: ai multe in comun cu ea!!! Chestia e ca esti la fel de certareata cu rivala ta,la fel ca si ea cu Ino...BRAVO! Smile)Pe langa asta,iti place sa te distrezi!
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce fata din naruto esti? Empty
MesajSubiect: Re: ce fata din naruto esti?   ce fata din naruto esti? Icon_minitime

Sus In jos
 
ce fata din naruto esti?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Esti un ninja adevarat ?
» Cum ai arata in varianta Naruto ?
» Ce cred personajele din Naruto despre tine ? (varianta 3)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WorldGirlAnime :: Quiz-uri :: QuIz-uRi-
Mergi direct la: