WorldGirlAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti o Fana adevarata anime? Acest tip de animatii este ceva din tine? Atunci ai venit unde trebuia!! Inregistreazate si intra in lumea in care doar adevaratii fani anime .. Au cheia Adevarata
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce ai face daca ... ?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:01 pm

Pai simncer ... Nu prea stiu cum sa explic. Primul user intreaba " Ce ai face daca ... ? " si urmatorul user raspunde, dar pounand in acelasi timp urmatoarea intreabre " Ce ai face daca ...? " Si InCeP


Ce ai face daca profesoara de matematica ti-ar pune 2 in catalogul mare din cauza colegei tale de banci, care a vrut sa vorbeasca cu tine in ora si profa acrezut ca tu ai inceput !?
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 2:03 pm

Pai cred k i-as spune k e a inceput.

Ce ai face dak ai merge la un concurs si te-ar pune sa mananci viermi(Bleah)?
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 5:28 pm

asi vomita numai uitanduma la ei


ce ai face daca in fata casei tale ar creste un copac imens cu dulciuri?
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 5:31 pm

as manca pana mi-s-ar face rau

ce ai face dak ai vedea un personaj anime pe strada?
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 8:16 pm

Ooo depinde O.O daca ar fii de exemplu Yuki si Kurama am lesina :X In bratele lor :X Daca ar fii Orochimaru si Naraku as fugi cu 538 km/h =)) daca se poate acuma =))

Ce ai face daca baiatul visurilor tale ar fii la usa ta chiar in acest moment ? :>
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 8:24 pm

As sari in bratele lui si as incepe sa il sarut

Ce ai face daca iubitul tau te inseala cu cel mai mare dusman al tau!?
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 8:27 pm

Adika dusmanca.Wink Ei bine as spanzurao in podul casei =)) ( Scz. nu stiu sunt cam sadica in ultima vreme) =))


Ce ai face daca ai fii vampir ? :>
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 8:29 pm

Paii asi suge sange nu?

Ce ai face dak nu ar mai fi apa pe pamanta(Doamne Fereste)si u ai fi singura care mai apa di lume?
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 8:33 pm

Pai nu stiu ... Este o intrebare complicata .. Impartesc Suspect



Ce ai face daca ai fii un personaj anime ?
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 8:36 pm

As sari in sus de bucurie

Ce ai face daca cinvea iti omoara familia(Doamne Fereste)?
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 8:38 pm

Razbunare Twisted Evil



Ce ai face daca prietena ta cea mai buna, iti fura cel mai pretios lucru ?
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 8:42 pm

As omora-o

Ce ai face dak cineva te-ar viola(Doamne Fereste)si ti-ar spune k dak zici la cineva te omoara?
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 8:46 pm

Lool M-as sinucide pe loc nici sa ma atinga si deja imi bag mainile in ochi O.O Shocked numai sa scap de el ... sau poate invers mainile mele in ochii lui lol!




Ce ai face daca cineva ti-ar captiva surioara mai mica si vrea o recompensa de 1000.0000 mii de euro pentru ea ? ( sa zicem )
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 8:50 pm

l-as omora pe cel care a faqt asta

Ce ai face dak ti-s-ar strik calcul si profa de engleza sa zicem are mofturi si k vrea sa a faceti rezumatul pe calculator si u aveai rezumatul pe calc?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ai face daca ... ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ... ?   Ce ai face daca ... ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce ai face daca ... ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cum ai arata daca ai fi intr-un anime[pt fete]*_*

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WorldGirlAnime :: Fun zone :: JoCuRi-
Mergi direct la: