WorldGirlAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti o Fana adevarata anime? Acest tip de animatii este ceva din tine? Atunci ai venit unde trebuia!! Inregistreazate si intra in lumea in care doar adevaratii fani anime .. Au cheia Adevarata
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Quiz-uri proprii ..

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 4:40 pm

Puteti face un Topic .. Cu propriul Quiz . Adika .. La primul mesaj din respectivul Topic .. veti scrie intrebari si posibilele raspunsuri .. Ceilalti membrii raspunzand la intrebari .. Dupaq care cel care a pus intrabarile .. Sa spuna si rezultatul fiecarui membru .. Dar sa faca mai intai .. Quiz-ul impreuna cu raspunsutri .. nu pe loc .. Chiar daca raspunsurile nu le va posta .. decat dupa ce ceilalti membrii au raspune ( poti sa dai raspunsul .. primului membru fara ca ceilalti sa nu fii raspuns deja )
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 1:37 pm

Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 10:31 pm

Rezultatul meu:Quiz-uri proprii .. Normal10iti place albastrul.uneori esti traista alte ori de gasca si tot asa:Dai multi prieteni si o sa mai ai!
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 10:57 pm

doamne ce mia iesit...


Rezultatul meu a fost: "Quiz-uri proprii .. Ai265746n901909
esti foarte frumoasa si atragi baietii usor.ai multe stari de spirit si...sti tu ce mai esti"
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 3:51 pm

nu prea ma pricep la quizuri da in fine....
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 6:32 pm

Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 6:46 pm

Rezultatul meu a fost: "nume:nana nageino sora lui sora...o acrobata foarte buna! Quiz-uri proprii .. Ai253910cele mai bune prietene ale tale din kaleido star sunt sora,layla,mia. ce cred personajele: sora:o prietena ff buna..cred ca va ajunge ca mine!ii urez noroc! layla:draguta fata...dar nu e ca mine..nu prea seamana... may:cine se crede?!marea regina?!nici nu e buna acrobata! leon:seamana putin cu sora...si sora seamana cu sophie deci si ea seamana putin cu sophie:)insfarsit cineva ma facut feriit! yuri:da...poate ca va ajunge o acrobata foarte buna!*cat de cat te place;)* mia:hello!!esti cea mai buna prietena a mea:*(nu o excludem pe sora)noroc la acrobatii!sper ca vei fi o mare acrobata ca sora! anna:desigur..o fata buna...seamana cu sora:)glumeata,acrobata etc... sarah:ce tare!avem o membra noua!vrei sa te invat karate? fool:dupa cartea mea norocul ii surade!noroc in continuare! ken:draguta:)imi place...*te place destul* kalos:daca layla te primeste in kaledio...esti bine venita!!noroc! marion:bine ai venit!nu mai tip la nimeni..stai linistita:D rosetta:ok...deci bine ai venit!vrei sa lucrezi cu mine la diabolo?" Prea tareee O.O
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 7:12 pm

....ms Embarassed
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 11:51 am

oare la mine? ia a vedem....




ce cred personajele din kaleido star despre tine? Rezultatul meu a fost: "nume:nana nageino
sora lui sora...o acrobata foarte buna!
Quiz-uri proprii .. Ai253916n894387
cele mai bune prietene ale tale din kaleido star sunt sora,layla,mia.
ce cred personajele:
sora:o prietena ff buna..cred ca va ajunge ca mine!ii urez noroc!
layla:draguta fata...dar nu e ca mine..nu prea seamana...
may:cine se crede?!marea regina?!nici nu e buna acrobata!
leon:seamana putin cu sora...si sora seamana cu sophie deci si ea seamana putin cu sophie:)insfarsit cineva ma facut feriit!
yuri:da...poate ca va ajunge o acrobata foarte buna!*cat de cat te place;)*
mia:hello!!esti cea mai buna prietena a mea:*(nu o excludem pe sora)noroc la acrobatii!sper ca vei fi o mare acrobata ca sora!
anna:desigur..o fata buna...seamana cu sora:)glumeata,acrobata etc...
sarah:ce tare!avem o membra noua!vrei sa te invat karate?
fool:dupa cartea mea norocul ii surade!noroc in continuare!
ken:draguta:)imi place...*te place destul*
kalos:daca layla te primeste in kaledio...esti bine venita!!noroc!
marion:bine ai venit!nu mai tip la nimeni..stai linistita:D
rosetta:ok...deci bine ai venit!vrei sa lucrezi cu mine la diabolo? supeer!
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 7:15 pm

yaii surioare XD ( gemene inca) cum se va descurca Sora cu noi ? XD lol!
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 4:55 pm

rezultatul meu la primul quiz cum arati ca anime(pt fete) Rezultatul meu a fost: "Quiz-uri proprii .. Normal_anime_girl_fav12
iti place albastrul.uneori esti traista alte ori de gasca si tot asa:Dai multi prieteni si o sa mai ai!" Al tau care este? Click aici si afla!

ciudat iar mi-a cazut acelasi rezultat k al adminei Shocked foarte ciudat
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 4:58 pm

la al 2 lea quiz mi-a cazut ce cred personajele din kaleido star despre tine? Rezultatul meu a fost: "nume:nana nageino
sora lui sora...o acrobata foarte buna!
Quiz-uri proprii .. Ai253916n894387
cele mai bune prietene ale tale din kaleido star sunt sora,layla,mia.
ce cred personajele:
sora:o prietena ff buna..cred ca va ajunge ca mine!ii urez noroc!
layla:draguta fata...dar nu e ca mine..nu prea seamana...
may:cine se crede?!marea regina?!nici nu e buna acrobata!
leon:seamana putin cu sora...si sora seamana cu sophie deci si ea seamana putin cu sophie:)insfarsit cineva ma facut feriit!
yuri:da...poate ca va ajunge o acrobata foarte buna!*cat de cat te place;)*
mia:hello!!esti cea mai buna prietena a mea:*(nu o excludem pe sora)noroc la acrobatii!sper ca vei fi o mare acrobata ca sora!
anna:desigur..o fata buna...seamana cu sora:)glumeata,acrobata etc...
sarah:ce tare!avem o membra noua!vrei sa te invat karate?
fool:dupa cartea mea norocul ii surade!noroc in continuare!
ken:draguta:)imi place...*te place destul*
kalos:daca layla te primeste in kaledio...esti bine venita!!noroc!
marion:bine ai venit!nu mai tip la nimeni..stai linistita:D
rosetta:ok...deci bine ai venit!vrei sa lucrezi cu mine la diabolo?


" Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 7:54 pm

Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 9:02 pm

Rezultatul meu a fost : Te cheama Mia si esti o fata desteapta si iti place foarte mult scoala dar in ciuda acestor lucruri nu iti place sa ti se spuna tocilara Quiz-uri proprii .. 4eed8610
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 9:38 am

http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz-1238397219 am ami faqt ink unul sper sa nu va suparati ^_^
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 9:39 am

Scz da nu merg imaginile
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitimeMar Mar 31, 2009 1:19 pm

Waw O.O Rezultatul meu a fost: " Felicitari!Esti o printesa vesela si colorata si scoasa din povesti! "
Eu: Quiz-uri proprii .. Prince10
Sus In jos
Continut sponsorizat





Quiz-uri proprii .. Empty
MesajSubiect: Re: Quiz-uri proprii ..   Quiz-uri proprii .. Icon_minitime

Sus In jos
 
Quiz-uri proprii ..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Creatii proprii ..
» Quiz-uri ..
» Quiz-urile mele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WorldGirlAnime :: Quiz-uri :: QuIz-UrI pRoPrIi-
Mergi direct la: