WorldGirlAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti o Fana adevarata anime? Acest tip de animatii este ceva din tine? Atunci ai venit unde trebuia!! Inregistreazate si intra in lumea in care doar adevaratii fani anime .. Au cheia Adevarata
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Imagini si videoclipuri

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Imagini si videoclipuri Empty
MesajSubiect: Imagini si videoclipuri   Imagini si videoclipuri Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 4:22 pm

Ati gasit un videoclip .. Cu acest anime si vrei sa ni-l arati .. Posteaza-l ce mai astepti .. La fel ai si imagini??? Nu te intimida Razz
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Imagini si videoclipuri Empty
MesajSubiect: Re: Imagini si videoclipuri   Imagini si videoclipuri Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 7:45 pm

ok...yo am pus pe forumu meu... http://anime2u.3xforum.ro/ il gasiti la kaleido star
styu k nus buna la forumuri No
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Imagini si videoclipuri Empty
MesajSubiect: Re: Imagini si videoclipuri   Imagini si videoclipuri Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:10 pm

Ete na .. De parca eu sunt .. Este primul meu forum =)) Mi-a luat cateva saptamani sa ma descurc cu Panoul de administrare si insfarsyt dupa 2-3 saptamani cu mullllt ajutor am reusit sa fac o categorie3 .. oricum frumi forumul tau si ceea ce se gaseste la Kaleido star Mad Imi place cum l-ai organizat
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Imagini si videoclipuri Empty
MesajSubiect: Re: Imagini si videoclipuri   Imagini si videoclipuri Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 3:33 pm

Imagini si videoclipuri 2372972038_420891d349 uite o poza cu ele mici(e super sweet poza)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Imagini si videoclipuri Empty
MesajSubiect: Re: Imagini si videoclipuri   Imagini si videoclipuri Icon_minitime

Sus In jos
 
Imagini si videoclipuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Videoclipuri si Imagini
» Imagini si Videoclipuri cu Inuyasha
» Imagini si videoclipuri cu personajul vostru preferat
» Video si Imagini
» Numara cu Imagini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WorldGirlAnime :: Anime :: KaLeIdO sTaR-
Mergi direct la: