WorldGirlAnime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti o Fana adevarata anime? Acest tip de animatii este ceva din tine? Atunci ai venit unde trebuia!! Inregistreazate si intra in lumea in care doar adevaratii fani anime .. Au cheia Adevarata
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa

In jos 
+2
Michiko
Admin
6 participanți
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 3:43 pm

Buna !!! Ca sa ne cunoastem mai bine fiecare membru nou va trebuii .. sa posteze urmatoarele informatii ..
1.Nume:
2.Porecla:
3.Varsta:
4.Descriere (pe scurt) :
5.Anime-uri (preferate) :
6.Site-uri (preferate) :
7.Daca va posta mult( si daca nu, scuza) :
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 7:23 pm

1.Nume:Ana
2.Porecla:michiko(sau daca nu anime)
3.Varsta:10 ani
4.Descriere (pe scurt) :am parul negru roscat si blond(nu intrebati:D) is inalta,si prietenoasa
5.Anime-uri (preferate) :am molte,shugo chara,yu yu hakusho,kaleido star,jigoku shoujo,gravitation,i love my little sister,naruto
6.Site-uri (preferate) :www.desenatori.ro,www.ejocuri.ro,si forumul meu http://magic.forumotion.com/
7.Daca va posta mult( si daca nu, scuza) : pai...daca m-a inscris nu m-am inregistrat degeaba,o sa incerc sa postez cat de mult pot!!
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 7:31 pm

Bine ai venit pe forum Michiko I love you
Sus In jos
A different type of girl
Membru
Membru
avatar



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 9:43 pm

1.Nume: Alexandra Gabriela
2.Porecla: Destule...Imi puteti pune si voi cateva...nu ma supar
3.Varsta: 14 in noiembrie
4.Descriere (pe scurt): Sunt o fire destul de sociabila si calma dar momente in care sunt nebuna and critic. Imi place sa fac multe lucruri si nu ma las pana nu obtin ce vreau...Maybe peste 5 ani (sau mai mult) ma veti putea descoperi
5.Anime-uri (preferate): Toate (aproape fiindca cele de genul Cainele cartof sunt ceva ce nu merita sa se numeasca anime) la care m-am uitat la TV si inca cateva...Nu prea am preferinte
6.Site-uri (preferate): Nu vreau sa fac reclama
7.Daca va posta mult (si daca nu, scuza): Voi incerca...am multe posturi importante pe forumuri and am mai mult de 50 proprii si sunt pe mai mult de 400 de forumuri and acasa ajung la 9 si stau pana la maxim 10 seara dar voi incerca sa fiu activa
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 9:50 pm

Bine ai venit .. Gabhy ^.^ ( Porecla data d emine sper ca nu te superi Very Happy ) Sper ca-ti va placea pe forum ..
Sus In jos
Anime-girl.Anie
Membru
Membru
Anime-girl.Anie



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 7:22 pm

1.Nume:Cristina
2.Porecla:pe forum:anime-girl.anime,in viata reala Pisicuta
3.Varsta:12
4.Descriere (pe scurt) :par scurt(la fel ca descrierea)ochi caprui,port haine la moda sau lejere
5.Anime-uri (preferate) :poi imi toate
6.Site-uri (preferate) : siteul tau,al meu si www.anime.com ....da' ce fac eu?imi plac toate cu anime http://www.desenatori.ro
7.Daca va posta mult( si daca nu, scuze) : Voi incerca sa postez cat mai multe...dar nu cred ca voi putea....am si eu un forum in care sunt admin : http://anime-is-life.forumotion.com Very Happy
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 7:35 pm

Ehh nu este nimic de " temut " Bine ai venit pe forum sper ca-ti va placea Razz
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 9:37 pm

nume: ioana
porecla: yanna/kikyoko
varsta:10
descriere(pe scurt):par blond,ochi verzi,prietenoasa si uneori retrasa
animeuri preferate:toate
siteuri preferate: al meu http://anime2u.3xforum.ro asta si desenatori,agame shi mooolte Very Happy
daca va posta mult( si daca nu, scuze) :yo postez foarte mult Very Happy pe forumu meu am 367 sau nush cate postari Razz
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 9:56 pm

Waw ^O^ .. Bine ai venit pe forum Yanna sper ca-ti va placea Razz
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 10:20 pm

cati membri mai mai! in asa scurt timp!
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 10:24 pm

ehhh :-j sunt 6 inregistrati in total fara mine .. dar inca nu au postat restul bounce
Sus In jos
Yanna
Moderator
Moderator
Yanna



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 7:40 pm

...multumesc pentru primire...imi place mult forummul...sper ca o sa ai membrii destui
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 10:04 pm

Si eu sper Razz
Sus In jos
Michiko
Membru Vip
Membru Vip
Michiko



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 11:36 am

pai pentru inceput sa inregistreaza destul de "repede" alte persoane
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 8:02 pm

Da .. Dar astazi am observat ca inca 6-7 persoane nu siau activat inca contul -_-"
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 7:14 pm

1.Nume:Belchiz(ciudat stiu)
2.Porecla:SwEeT_tRiSh(in ro DuLcE_aCrIsHoR)
3.Varsta:11
4.Descriere (pe scurt) :am par saten des ochi caprui si nu`s prea inalta
5.Anime-uri (preferate) :Toaaaaaaaaaaaaaaaaaate
6.Site-uri (preferate) :I www.gaiaonline.com II www.desenatori.ro IIwww.meez.com si mooooolte altele
7.Daca va posta mult( si daca nu, scuza) Surprised sa incerc affraid I love you
Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 9:44 pm

Bine ai venit pe forum Mad Sper ca-ti va placea ( cat de cat ) No
Sus In jos
SwEeT_tRiSh
Membru Vip
Membru Vip
SwEeT_tRiSh



Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitimeJoi Mar 26, 2009 9:33 am

Ms si imi place ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff mult Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Empty
MesajSubiect: Re: Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa   Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa Icon_minitime

Sus In jos
 
Ohayoo, Buna, Hello,Ola, Hy, Koniki-wa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WorldGirlAnime :: Forum :: BuNa-
Mergi direct la: